Najnowsza generacja koenzymu Q10

O nas

KENAY A. Grzegorek i Wspólnicy Spółka Jawna jest firmą zajmującą się importem, produkcją i dystrybucją suplementów diety. Na rynku polskim i kanadyjskim funkcjonujemy od 1991 roku.

Nasi kanadyjscy partnerzy mają nie tylko duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności ale także wszelkie uprawnienia (w tym GMP). Ambicją naszą jest umożliwienie Państwu dokonania u nas zakupu najlepszych suplementów diety obecnie dostępnych na świecie.

Regułą i absolutną podstawą naszej działalności jest wnikliwa weryfikacja każdego producenta, stosowanych przez niego technologii, kontroli jakości używanych surowców do produkcji i produktu końcowego.
Zaletą oferowanych Państwu suplementów diety jest niewątpliwie fakt, że zawierają one wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych.

Wzrostowi świadomości społeczeństwa o znaczeniu profilaktyki zdrowia towarzyszy coraz większe zainteresowanie zdrowymi ekologicznymi naturalnymi produktami i takie właśnie Państwu oferujemy.

Umieszczone na naszej stronie internetowej teksty informacyjne w tym wyniki badań, opracowania naukowe itp. pochodzą zarówno z fachowej literatury polskiej jak i obcojęzycznej.

Copyright©2014